Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukam lokalu na kolację we dwoje w Warszawie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ela
Gość

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 10:59 pm    Temat postu: Szukam lokalu na kolację we dwoje w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Szukam lokalu w Warszawie lokalu na kolację we dwoje z mozliwością potańczenia (ale nie w stylu disco) jeszcze teraz w karnawale.
Może ktoś ma miłe wspomnienia.
podzielcie się opiniami
czekam
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 10:59 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Pawełłł36
Gość

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 3:52 pm    Temat postu: Romantycznie tylko w You&Me Bar Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o romantyczne miejsce dla dwojga od razu nasuwa mi się You&Me Bar
Wystrój typowo romantyczny i elegancki jednak czuć tam takie ciepło i od samego wystroju i od personelu. Miło spędziłem tam walentynki więc polecam serdecznie to miejsce n

Pozdrawiam
Paweł U.
Powrót do góry
Arlettka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 9:23 am    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś szuka jeszcze dobrej restauracji w Warszawie, to jak najbardziej polecam Mercato Zawsze będąc w Warszawie staram się tam zaglądać, ponieważ mają pyszne jedzenie n Szczególnie sandacz jest wykwintny.
Powrót do góry
PizzeriaZuzola.pl
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie polecam także Pizzerie Zuzola,bardzo klimatyczne miejsce z oryginalną włoską pizzą,na jakość oraz smak na pewno nikt nie bezie narzekałn
Powrót do góry
DariaK
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Sty 22, 2016 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ciekawych miejsc to polecam Strudel Factory n strudle mają na słodko i na słono, są też sałatki, fajny wybór win francuskich, na randkę ekstra;) jedzenie bardzo dobre;)
Powrót do góry
gośka
Gość

PostWysłany: Nie Sty 31, 2016 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam restauracje pod Gigantami. Najlepsza kaczka w mieście!
Powrót do góry
marietta
Gość

PostWysłany: Nie Sty 31, 2016 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też polecam restauracje pod gigantami. Piękne wnętrze i niesamowita atmosfera, a kaczka naprawdę pyszna
Powrót do góry
MarzenkaH
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Czw Cze 16, 2016 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie słyszałam, a chcę zabrać gdzieś w ten weekend moją drugą połówkę n
Powrót do góry
szafrantu
Gość

PostWysłany: Sro Lip 06, 2016 11:54 am    Temat postu: randka z żoną Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zaprosiłem żonę na randkę do Restauracji pod Gigantami. Bardzo miło spędziliśmy czas, żona była oczarowana wnętrzem. Zamówiliśmy sobie na przystawkę rilette z łososia i fasolkę szparagową z migdałami, obie przystawki były przepyszne ! Na danie główne wjechały kaczka z sosem żurawinowo-wiśniowym i polędwica wellington. Dawno nie jedliśmy tak dobrych dań, rozpływały się w ustach...
Powrót do góry
Florian_pl
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Wto Lip 12, 2016 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zależy Wam na nietuzinkowym klimacie oraz wystroju,wnętrzu restauracji,to zobaczcie też Florian "Ogień czy Woda",to idealne miejsce na romantyczną kolację we dwoje:)
Powrót do góry
Uust
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogień czy Woda zdecydowanie n POlecam z własnego doświadczenia
Powrót do góry
śmieszka45
Gość

PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 2:18 pm    Temat postu: kolacja Odpowiedz z cytatem

jak coś na kolację we dwoje to koniecznie rialto, mają niesamowitą kuchnię, bardzo ekskluzywne miejsce na wysokim poziomie, więc wybranka na pewno będzie mogła poczuć się wyjątkowo, nie wiem jak z tańczeniem u nich ale przy tym co tam serwują to można ewentualnie podskoczyć później na tańce gdzie indziej bo takiej kolacji szkoda sobie odmawiać
Powrót do góry
mijaka
Gość

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli chodzi o kolację we dwoje to lepsze miejsce niż rialto jest absolutnie nie do znalezienia, kuchnia jest cudowna, niesztampowa z resztą ich szef kuchni to zwycięzca top chefa więc rzeczywiście widać że to była zasłużona nagroda
Powrót do góry
melbourne
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Paź 18, 2016 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idźcie do Sushiberrry! Co prawda nie ma możliwości potańczenia, ale nastrój jest super, bardzo klimatycznie, dobra obsługa, jedzenie wyśmienite. Idealne właśnie na kolację we dwoje - sushi to dobra alternatywa do ciężkich i tłustych dań, którymi nie raz zdarzyło się ubrudzić. A do tego moim zdaniem smaczniejsza.
Powrót do góry
eKuchnia_com
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Lut 03, 2017 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli dobrze rozumiem to szukasz zwykłej i dobrej restauracji, w której można zjeść romantyczną kolację we dwoje, tak? A czy dzielnica jest obojętna czy ma być w konkretnym miejscu?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach