Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukam lokalu na randke

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawciol
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Lis 17, 2008 4:23 pm    Temat postu: Szukam lokalu na randke Odpowiedz z cytatem

Witam
Czy znacie moze jakies godne polecenia miejsce na randke z dziewczyna w warszawie (najlepiej gdyby byla jaka intymna atmosfera w tych miejscach ) ?

Dzieku za pomoc
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Lis 17, 2008 4:23 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Pablo
Gość

PostWysłany: Sro Lis 19, 2008 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam Jazz Bistro - nie daleko Świetokrzyskiej, bardzo mila atmosfera - swiatlo przytłumione w tle super muzyczka, i b. dobre jedzenie - średnio drogo - ceny dań głównych w przedziale - 27 zł - 60 zł - kolacja na dwie os. ok 80 - 100 zl

pozdrawiam
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 2:53 pm    Temat postu: Bar&Restauracja Bubbles Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Bar&Restauracja Bubbles. Ciekawe wnętrze, miła obsługa i przepyszne jedzenie.
Powrót do góry
WiktorZab
Gość

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bistro Wiejska - dobry lokal, bo i atmosfera swobodna, a jak wcześniej zarezewujesz miejsce w kącie, będziesz mógł pocieszyć się prywatnością. Jedzenie podają bardzo smaczne (dziewczynie może się spodobać królik), a do tego ceny mają w porządku.
Powrót do góry
MaciejKosa
Gość

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 10:53 pm    Temat postu: Warszawa Odpowiedz z cytatem

Zabierz ją do Pańskiej 85, myślę, że spełni Twoje oczekiwania. Moje przynajmniej zawsze spełnia n Bo jest smacznie i do tego jest tu taki swoisty klimat. Romantyzm zapewniony n
Powrót do góry
Magdaw
Gość

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WiktorZab napisał:
Bistro Wiejska - dobry lokal, bo i atmosfera swobodna, a jak wcześniej zarezewujesz miejsce w kącie, będziesz mógł pocieszyć się prywatnością. Jedzenie podają bardzo smaczne (dziewczynie może się spodobać królik), a do tego ceny mają w porządku.

Mój narzeczony zabrał mnie właśnie do tego lokalu miesiąc temu - było sympatycznie. Obsługa miła, cichy ustronny kącik. Mogliśmy się cieszyć sobą, jedząc przy tym smaczne jedzonko n
Powrót do góry
PawełPaweł2
Gość

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 12:36 pm    Temat postu: Bistro Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem właśnie w kilku miejscach opinie o Bistro Wiejska i chciałem na własnej skórze sprawdzić czy na prawdę warto tam jeść. Z czystym sercem mogę potwierdzić, super lokal, dobre jedzonko miła obsługa n Jak najbardziej na tak ! n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie bezie randa, w jakim mieście? Bo jeżeli nad morzem to bardzo fajnym i klimatycznym lokalem jest pizzeria&pub "Cech" w Świnoujściu. Miła obsługa i naprawdę smaczna pizza n
Powrót do góry
mwalczak
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie jakiś fajny lokal w Warszawie do polecenia? Głównie kuchnia Polska.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach