Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukam lokalu - Wrocław

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Brydż we Wrocławiu
Gość

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2015 5:58 pm    Temat postu: Szukam lokalu - Wrocław Odpowiedz z cytatem

Cześć!

Poszukuję lokalu w miarę centrum Wrocławia, w którym mógłbym prowadzić zajęcia z brydża. Chodzi mi szczególnie o taki lokal, który ma dwie sale i w dni poza weekendami ma jedną salę otwartą a drugą zamkniętą. Prowadzę zajęcia dla grup około 16 osobowych. Myślę, że jest to świetny pomysł, żeby ożywić trochę lokal w dni poza weekendami, gdy zazwyczaj nie ma klientów. Jeśli przychodzi Wam jakiś lokal spełniający powyższe warunki to bardzo proszę o informacje.

Pozdrawiam Mateusz
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2015 5:58 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Katelyyn
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2015 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogłabym Ci polecić smakowitą restauracje ale niestety jest tam jedna duża sala, więc nie spełnia Twoich oczekiwań, no i ruch też jest spory, więc nie zaznalibyście spokojnej gry.
Powrót do góry
vanowind
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2015 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za mojego doświadczenia wynika, że ta sala na wesele wrocław jest dobra. Polecam sprawdzić.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach