Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukam pracy
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam pracy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaarjo
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Sty 15, 2009 9:06 am    Temat postu: Szukam pracy Odpowiedz z cytatem

Na terenie Szczecina lub okolic w kierunku Polic włącznie, jestem po technikum gastronomicznym Kucharz z praktyką w pubach,barach szybkiej obsługi
Obecnie pracuje w Galaxy w Szczecinie
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Sty 15, 2009 9:06 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Tatiana
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Mar 19, 2013 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla osób szukających pracy polecam przygotowanie profesjonalnego CV i listu motywacyjnego. Dokumenty można porozsyłać po np. restauracjach. Jest duża szansa że zostaniemy zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną i zmienimy pracę na bardziej atrakcyjną(lepsze warunki) - ekasa.com.pl. Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez Tatiana dnia Sro Lip 19, 2017 8:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
galazka111
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Lip 27, 2013 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast szukam pracy w Rzeszowie.
Powrót do góry
pomidorek
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Maj 30, 2014 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam pracy mam doświadczenie w pizzerii pracowałem 2 lata. Chciałbym popracować w podobnej restauracji gdzie mam już nabyte doświadczenie. Znacie może jakieś miejsca?
Do jedzenia polecam tabletki http://sklep.fizjoterapeuty.pl/122-chlorella-tabletki są idealne na uzupełnienie diety.

Ostatnio zmieniony przez pomidorek dnia Sro Wrz 16, 2015 2:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
xerathus
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Lip 08, 2014 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukuje pracy na wakacje jako kelner w Katowicach, 4 lata doświadczenia
Powrót do góry
kawiox
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Lip 14, 2014 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem studentem i poszukuję pracy na pół etatu w Katowicach.
Powrót do góry
fantasmagoria
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Sie 14, 2014 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukuję pracy na koniec sezonu wakacyjnego w ośrodkach/restauracjach w Bieszczadach. Najlepiej z zakwaterowaniem.
Powrót do góry
rfvrevge
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Paź 14, 2014 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

;/
Powrót do góry
alina
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 12:51 pm    Temat postu: Re: Чи под Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.
Jestem studentem (inżynierem) V roku biotechnologii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu i mam już spore doświadczenie w pisaniu ksiąg HACCP dla restauracji, baru, kawiarni i innych lokali gastronomicznych. Z chęcią podejmę się wdrożenia systemu HACCP dla państwa za przystępną cenę. Gwarantuję szybkie i fachowe wdrożenie systemu, a także pomoc na rok w ramach zlecenia. Odległość od Wrocławia nie gra roli, dlatego przyjmę oferty z całego kraju. Na życzenie klienta wykonuję również księgę GMP/GHP za dodatkową opłatą.
Powrót do góry
alina
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 12:51 pm    Temat postu: Re: Чи под Odpowiedz z cytatem

alina napisał:
Witam serdecznie.
Jestem studentem (inżynierem) V roku biotechnologii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu i mam już spore doświadczenie w pisaniu ksiąg HACCP dla restauracji, baru, kawiarni i innych lokali gastronomicznych. Z chęcią podejmę się wdrożenia systemu HACCP dla państwa za przystępną cenę. Gwarantuję szybkie i fachowe wdrożenie systemu, a także pomoc na rok w ramach zlecenia. Odległość od Wrocławia nie gra roli, dlatego przyjmę oferty z całego kraju. Na życzenie klienta wykonuję również księgę GMP/GHP za dodatkową opłatą.
Powrót do góry
magdaanowak2
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także szukam pracy. Do tej pory trochę dorabiałam w gastronomii, ale przede wszystkim pracowałam w firmie http://www.gawlik-przyczepy.pl/ogrzewanie-postojowe.html. Zajmują się ciężarówkami i samochodami osobowymi. Trochę ogrzewaniem postojowym. Teraz chciałabym znaleźć właśnie fuchę w gastronomii. Ma ktoś jakieś ciekawe oferty pracy może??
Powrót do góry
Iloona
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Sie 16, 2015 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam poszukać w sieci - dla Szczecina np. praca Szczecin albo w grupach na Facebooku / Goldenline. Pozdrawiam!
Powrót do góry
karinka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też własnie szukam n
Powrót do góry
Maruszka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Cze 13, 2016 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy szukający pracy, uważajcie na umowy o dzieło, bo czasem są tak zrobione, że tylko problemy z tego wychodzą. Zlecenie jest o tyle lepsze, że chociaż masz część składki, a tu już niekoniecznie... Można się bardzo naciąć.
Powrót do góry
pomidorek
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko znalezc obecnie prace. dobrym pomysłem też jest fotografia. Można robić fajne zdjęcia ja robię na moim blogu hobbystycznie http://twojakafeteria.pl/fotografia/fotografia-lotnicza a potem można wysyłać je i udostepniać innym osobą możę komusi się spodobają i poproszą o prawa autorskie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam pracy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: