Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukam wegetariańskiego sushi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sara
Gość

PostWysłany: Wto Paź 18, 2016 10:23 am    Temat postu: Szukam wegetariańskiego sushi Odpowiedz z cytatem

Witam n Jestem początkującą wegetarianką i dopiero się orientuję we wszystkich kwestiach z tym związanych. Przejdźmy może jednak do sedna - chciałabym spróbować sushi, znajoma mnie bardzo namawia, jednak mam pewien problem. Czy można gdzieś dostać wegetariańskie bądź wegańskie sushi w Warszawie? Bo z tego co słyszałam jest to danie raczej silnie związane z rybą i to w dodatku surową. Nie chciałabym rezygnować z uczty z koleżanką, ale jeśli sushi można zamówić jedynie z rybą to będę zmuszona odmówić...
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Paź 18, 2016 10:23 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
melbourne
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze i jest to danie silnie zwiazane z ryba, ale czesto spotyka sie tez wersje weganskie i jest to wtedy sushi typowo roslinne n zamiast surowej ryby ma w sobie np. awokado, ogórek, rzodkiew, papryke, salate, tykwe, szczypiorek itp. ja akurat wole te "miesne" wersje, ale kilkakrotnie zdarzylo mi sie sie weganskie i sa naprawde smaczne. wiec nie masz sie co obawiac, mozesz smialo sobie sprobowac wlasnie takiego sushi. spokojnie mozesz zjesc z kolezanka. ona po prostu zamowi swoj zestaw, a ty swoj. chyba wszystkie suszarnie juz maja w ofercie "bezrybne" sushi, wiem ze na pewno ma takie Sushiberry i polecam bo wlasnie tam go probowalem n pamietaj, ze jesli to twoj pierwszy kontakt z rolkami to najlepiej idz w sprawdzone miejsce, gdzie podadza ci dobrej jakosci danie a nie byle co - zebys sie nie zrazila. w Sushiberry akurat robia to na tyle dobrze, ze dam sobie reke uciac, ze bedziesz zadowolona n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach