Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tapeta w pizzerii
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miech
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 12:48 pm    Temat postu: Tapeta w pizzerii Odpowiedz z cytatem

Co myślicie? Tak, nie? Czy Waszym zdaniem inne rozwiązania są lepsze? Malowanie, tynki? Chodzi nie tylko o wygląd, ale również o trwałość rozwiązania. Czy tapeta w takich miejscach ma prawo bytu?
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 12:48 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Jesionka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o lokalu, tj. tej części gdzie pojawiają się goście, to spoko. Bardzo często jest to stosowane. Natomiast jeśli chodzi o część gdzie przygotowuje się jedzenie, to raczej średnio. Generalnie chodzi o takie dopasowanie, aby wszystko wyglądało jak należy. Ma być estetycznie, ma to również robić wrażenie. No i skoro pizzeria, to ma jednocześnie przyciągać.
Powrót do góry
miech
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, zgadzam się. Chodzi o tapetę, która znajdzie się w lokalu. Co o niej powiesz? Jak Ci się podoba? To taka spontaniczna propozycja, w sumie znaleziona przypadkiem. Tak/nie?

Powrót do góry
Jesionka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Lut 28, 2016 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona jest bardzo ładna, ale czy odpowiednia? Chyba raczej bez białego koloru. Pewnie, że dzięki bieli jest bardziej estetyczna, ale czy praktyczna?
Może wymagać częstego czyszczenia, albo wymiany. Sami sobie przemyślcie, czy to dla was odpowiednie.
Powrót do góry
miech
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Lut 29, 2016 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to biały kolor zawsze dodaje stylu - nie tylko jeśli chodzi o aranżacje, ale i np. ciuchy. Nie sądzisz, że ten biały pas dodaje uroku? A od czego miałaby się tak brudzić? Nie ma palenia papierosów, nie ma gotowania na sali, więc? Druga która mi odpowiada również jest w podobnych klimatach kolorystycznych:

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Mar 02, 2016 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz zobaczyć jak powinna wyglądać aranżacja nowego lokalu to warto szukać na stronach nowo otwartych restauracji,np w Ustce jest teraz "Dym Na Wodzie" o niezwykle urokliwym wnętrzu i położeniu,warto zerknąć bo robi niesamowite wrażenie.
Powrót do góry
koziolekan86
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Mar 03, 2016 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię tapety, ale tylko jako elementy dekoracyjne. Absolutnie nie wchodzi w grę tapetowanie całych ścian. Ale to tylko moje zdanie. Piszę oczywiście o części lokalowej, nie o kuchni, rzecz jasna n
Powrót do góry
miech
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Mar 04, 2016 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jak byś to zatem widział? Tylko jakieś takie pojedyncze panele tapetowe i to wszystko? Nie wiem jakby to wyglądało. Jakieś fototapety pojedyncze to widziałem już, ale żeby pas tapety? No nie wiem, wydaje się to być mało estetyczne.
Powrót do góry
szypeg
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Mar 07, 2016 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malowanie jest dużo lepsze.
Powrót do góry
Jesionka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Mar 07, 2016 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już chyba jednak zdecydowanie ta druga - te romby wyglądają ciekawiej. Jeśli będziecie o to wszystko w odpowiedni sposób dbali, to efekty z pewnością będą widoczne, w sensie - tapeta wystarczy na długo. W tym sklepie z którego wstawiasz te zdjęcia masz jeszcze inne, jasne, ciekawe wzory - spróbuj sobie coś dopasowac, powinno się udać. Akurat w tapetach wybór jest spory.
Powrót do góry
miech
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Mar 08, 2016 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak będzie dobrana. Nie chcę dalej przedłużać tematu bo przychodzi moment, w którym będziemy musieli już to załatwić. Nie wiem ostatecznie jak to wszystko nam wyjdzie, jaki będzie klimat aranżacji, ale liczę, że zakładane cele zrealizujemy n
Powrót do góry
Endover
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Mar 16, 2016 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzydka tapeta na tym zdjęciu moim zdaniem, oczopląsu można dostać, ale może w realnym świecie lepiej to wyglądało.
Powrót do góry
Lerionn
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Maj 13, 2016 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co za różnica, czy jest tapeta czy nie? W niektórych lokalach będzie pasowac, w innych nie. Poza tym tapete fajnie się zmywa.
Powrót do góry
PizzeriaZuzola.pl
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Maj 24, 2016 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście,że jest różnica i to wręcz kolosalna jeżeli mowa o wystroju danej pizzerie czy restauracji,kolory nie mogą być zbyt przytłaczające czy mdłe,warto skupić się na jasnych barwach,które dadzą pozytywne emocje.
Powrót do góry
WasWas
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Lip 12, 2016 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rewelacyjne przykłady, dzięki wielkie n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach