Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Trattoria Pizza Pi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Lubuskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Czw Cze 06, 2013 2:43 pm    Temat postu: Trattoria Pizza Pi Odpowiedz z cytatem

Trattoria Pizza Pi

Adres:
ul. Plac Pocztowy 2
61-768 Zielona Góra

Opis:

Oferujemy ponad 20 rodzajów pizzy - każda o innym, niepowtarzalnym smaku. Doskonałe ciasto, pyszne i świeże dodatki, aromatyczne zioła i przyprawy sprawiają, że nasza pizza smakuje wyjątkowo.

Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Cze 06, 2013 2:43 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
zniesmaczony
Gość

PostWysłany: Nie Lut 09, 2014 2:22 pm    Temat postu: fatalna pizza pi Odpowiedz z cytatem

Byłem tam dwa razy z dziewczyną i o dwa za dużo.
Wystrój lokalu robi miłe wrażenie i to na tyle z przyjemności w tym miejscu.
Po pierwsze obsługa. Może miałem pecha, ale raz kelner, a raz chyba sam właściciel próbowali mi narzucić wolny stolik, choć większość była pusta. Przemilczałem to.
Niestety zanim doczekałem się pizzy, co trochę trwało, miałem nieprzyjemność zaobserwować kilka dziwnych obrazków. Raz przy gościach nie zwracając na nich uwagi, chyba szef, zbeształ kelnera, co nie uszło uwadze gości. Potem w sposób bardzo niedyskretny ten sam pan zwyczajnie gapił się na nas. Najgorsze było to wpatrywanie się podczas jedzenia tak jakby chciał zaraz zabrać, nam te talerze, tragedia. Zresztą właściciel ma skłonność do przysiadania się i to jest straszne, bo nie mam ochoty zapoznawać się z nieciekawie wyglądającym typem podczas randki. Ością w gardle stały mi te jego zapytania czy smakowało, tak jakby kolejny kęs miał mnie zabić. No i zero wyczucia. Opowiada jakieś pierdoły o sobie. Tak więc widzę, że nie jestem sam w tych spostrzeżeniach.
Co do jedzenia, to tu się dopiero zaczyna zabawa. Poprosiłem dwie klasyczne pizze, bez udziwnień, ale że lubię pikantnie i z czosnkiem to poprosiłem o sos czosnkowy. I tu pojawiła się odpowiedź, że oczywiście również przyniosą. Fajnie, tylko że podano pizze i ponownie zapytałem o sos, a kelner odpowiada znowu że zaraz i to zaraz ostatecznie nie nastąpiło. Przy zapłacie wspomniałem, że nie podano sosu ale odpowiedź była, że sosu czosnkowego generalnie nie podają n
Smak – jałowy. Ciasto baaardzo cienkie, jak naleśniki, dodatki baaardzo skromnie, po cztery plasterki mięsa na krzyż, pojedyncze warzywa i odrobina sera. Lipa. Jadłem we Włoszech i w Chorwacji pyszne pizze w podobnej cenie, ale tam to się człowiek najadł, a tu to jakaś żenada.
Co do ceny, to tu są najdroższe pizze w mieście. W większości lokalów w Zielonej ceny są o 30% niższe i o niebo lepsze.
Co do czystości to nie mam uwag. Podobało mi się wnętrze, choć słyszałem, że były uwagi do poprzedniej lokalizacji włącznie z interwencją sanepidowską, ale co do tej lokalizacji to tego nie wiem.

Tak więc widzę, że nie jestem sam z tymi przekonaniami, bo i na innych forach pojawia się podobna niepochlebna opinia, choć chyba sam właściciel stara się jak może robić riposty do tych komentarzy n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Lubuskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: