Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

U MNIE CZY U CIEBIE CAFE & LUNCH

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Wielkopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Maj 21, 2012 6:21 am    Temat postu: U MNIE CZY U CIEBIE CAFE & LUNCH Odpowiedz z cytatem

U MNIE CZY U CIEBIE CAFE & LUNCH

Adres:
ul. Gwarna 3
61-702 Poznań

Opis:
Zapraszamy Państwa do klimatycznej kawiarni gdzie w ciepłej atmosferze, przy nastrojowej muzyce i w towarzystwie zdjęć i motywów z naszego miasta Poznania odpoczniecie od zgiełku dnia codziennego. Ciasta pieczemy sami według przepisów naszych babć, a wszystkie potrawy przygotowujemy ze świeżych produktów bezpośrednio przed podaniem. Na życzenie naszych gości przygotujemy specjalne menu zgodne z Państwa oczekiwaniami i zorganizujemy wszelkiego typu przyjęcia: śniadania i lunche biznesowe, urodziny, imieniny, absolutoria, komunie, wykwintne obiady i kolacje, wieczór panieński, kawalerski..
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Maj 21, 2012 6:21 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Julita2
Gość

PostWysłany: Pią Maj 25, 2012 8:57 am    Temat postu: Polecam Odpowiedz z cytatem

Przyjemny klimat, wspaniały sernik Babci Haliny, rozpływa się w ustach, bardzo miłe miejsce, polecam
Powrót do góry
Rozi
Gość

PostWysłany: Nie Maj 27, 2012 6:45 pm    Temat postu: Pysznie Odpowiedz z cytatem

Jestem przeszczęśliwa, że taka cafe & lunch istnieje... Polecam kawę i makarony, placki, nie było a znów są, wspaniale:)
Powrót do góry
Jagoda123
Gość

PostWysłany: Nie Cze 10, 2012 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, ciepła atmosfera oraz przytulne wnętrze. Miejsce idealne na szybki lunch lub kawkę ze znajomymi. Polecam!
Powrót do góry
obrzydzony klient
Gość

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc w październiku w tym, że lokalu zamówiłem czekoladę na gorącą. To co otrzymałem było jakąś masakrą. Po pierwsze to coś obok czekolady nie leżało, jakiś sztuczny wytwór z paczki, ciężko żeby nie wyczuć tego ohydnego posmaku, nawet nie miało to odpowiedniej gęstości, jak przystało na porządną czekoladę na gorąco. Aby w ogóle napić się tej mikstury najpierw konieczne było pozbycie się warstwy bitej śmietany, która została dodana, bo ktoś kto to przyrządzał tak sobie uznał, może żeby zniwelować tą sztuczność, ale śmietana oczywiście okazała się być ze spray'un. Nie ma to jak kolejna porcja konserwantów, która z pewnością sprawi, iż poczujemy się miło.
Także, jak widać wystarczyła jedna niewinna nikomu czekolada na gorąco, aby już szeroko omijać ten punkt.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 6:29 pm    Temat postu: U MNIE CZY U CIEBIE CAFE & LUNCH - ja lubię ten lokal.. Odpowiedz z cytatem

szkoda, że miałeś takie wrażenie - ja tam jestem w miarę regularnie. jasne, są małe niedociągnięcia, ale miejsce ma swój klimat, a obsługa i jakość dań jest bardzo poprawna. może warto im dać drugą szansę? to jedno z moich ulubionych miejsc, stąd nie wiem, co mogłoby sie wydarzyć, bym aż tak się zraziła..
Powrót do góry
Dorota5
Gość

PostWysłany: Pią Lut 08, 2013 9:02 am    Temat postu: opinia Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna knajpka. Jedzenie pyszne, przyjemna obsługa, lemoniada własnej roboty wyśmienita. BARDZO DOBRA JAKOŚC KAWY, NIE WIEM CO TO ZA KAWA ALE EXTRA. Napeno będę tam wpadać, polecam placki ziemniaczane z łososiem i sałatkę "U CIEBIE"
Powrót do góry
Miko
Gość

PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czym się specjalizują i co jest najpyszniejsze, warte polecenia? Szukam czegoś na weekend!
Powrót do góry
Marta2
Gość

PostWysłany: Nie Maj 05, 2013 8:56 am    Temat postu: Opinia Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna restauracja. Przede wszystkim świeżo, wszystko smakuje tak jakby przed chwilą było przygotowane. Pyszny sernik i desery, wspaniałe zrazy z kluskami, no i kompot z jabłek.
Powrót do góry
Michalina
Gość

PostWysłany: Sro Cze 12, 2013 5:39 pm    Temat postu: Extra placki ziemniaczane Odpowiedz z cytatem

Najlepsze placki jakie jadłam kiedykolwiek, te ze szpinakiem i serem feta to kompozycja niesamowita. Przyjemnie, czysto, zawsze świeże kwiaty na stole. Super, polecam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Wielkopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: