Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Villa Steak House Patrick

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Wielkopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 9:35 am    Temat postu: Villa Steak House Patrick Odpowiedz z cytatem

Steak House Villa Patrick

Adres:
ul. Miodowa 1
62-081 Baranowo

Opis:
W naszej karcie MENU znajdziecie Państwo dania tradycyjnej kuchni polskiej, kuchni śródziemnomorskiej oraz wiele potraw z dziczyzny i grilla. Specjalnością restauracji są wyśmienite steki. W pogodne dni zapraszamy do naszego ogródka, gdzie przy grillu i drinku można miło spędzić czas. * W naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie! * Urozmaicamy nasze menu proponując codziennie inne danie dnia. * Przyjmujemy zamówienia na wyroby garmażeryjne, cukiernicze i inne. Serdecznie zapraszamy do Villa Steak House Patrick.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 9:35 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Pasi_konik
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Lut 26, 2010 12:38 pm    Temat postu: Steak House Villa Patrick Poznań Odpowiedz z cytatem

Rewelacyjne steki - warto podjechać do tej restauracji kawałeczek dalej (albo wracając z trasy do domu)! Dość uprzejma i miła obsługa.
Powrót do góry
Anita Kropińska
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 10:43 am    Temat postu: Re: Steak House Villa Patrick Poznań Odpowiedz z cytatem

Również polecam, po przeczytaniu opinii powyżej postanowiłam tam pojechać i rzeczywiście warto było. Very Happy Jedzonko pyszne bardzo miła atmosfera i super obsługa.
Powrót do góry
501
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadę specjalnie kilka razy w roku kilkadziesiąt kilometrów na stek 500g.REWELKA!!! n
Powrót do góry
chiquita
Gość

PostWysłany: Nie Sty 15, 2012 2:04 pm    Temat postu: STEK HOUSE VILLA PATRICK Odpowiedz z cytatem

COŚ PIĘKNEGO - niezmiennnie od kilku lat Smile n Very Happy n
Powrót do góry
lukasz
Gość

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyśmienite steki, przemiła obsługa, wszystko świeże, gorąco polecam Very Happy
Powrót do góry
Allegra
Gość

PostWysłany: Pią Gru 07, 2012 2:47 pm    Temat postu: Super jedzonko Odpowiedz z cytatem

Steki najlepsze w okolicy - przepyszne ! Naprawde polecam
Powrót do góry
bidi
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 6:59 pm    Temat postu: polecam gorąco Odpowiedz z cytatem

rewelacja!!! przesympatyczna, bardzo profesjonalna obsługa. steki najlepsze jakie w życiu jadłam. absolutnie nie ma sie do czego przyczepić!
Powrót do góry
stekomaniak
Gość

PostWysłany: Czw Maj 16, 2013 8:30 am    Temat postu: Prawdziwe steki Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o steki restauracja absolutnie bezkonkurencyjna ! Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Zawsze chętnie tu wracamy.
Powrót do góry
Stefcio
Gość

PostWysłany: Nie Cze 02, 2013 7:51 am    Temat postu: Najlepsze steki i nie tylko... Odpowiedz z cytatem

Polecam wszystkim ten lokal. Rok temu zawitałem tu po raz pierwszy z polecenia znajomego i mogę powiedzieć tylko jedno jest to restauracja nr.1 na mojej liście. Próbowałem tutaj różnych dań i oczywiście steki są najlepsze ale polecam spróbować również dań z dziczyzny a także idealnie upieczoną Goloneczkę po Bawarsku. Lokal przytulny z wygodnymi fotelami oraz tv wiec odzie poczuć się jak w domu. Przemiła i profesjonalna obsługa utrzymuje rodzinny klimat. Pozdrawiam Pana Mirka
Powrót do góry
Ewelka
Gość

PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 10:47 pm    Temat postu: Steki Odpowiedz z cytatem

Bezkonkurencyjne steki . Jesteśmy tutaj minimum cztery razy w miesiącu . Nigdy nie jedliśmy lepszych stekow a jedliśmy w rożnych miejscach. A obsługa????? Nie ma lepszej , prZynajmjiej jeżeli chodzi o nas:)) Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Wielkopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: