Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wabu Sushi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Mazowieckie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pią Sie 01, 2014 10:39 am    Temat postu: Wabu Sushi Odpowiedz z cytatem

Wabu Sushi

Adres:
ul. Krucza 41/43
00-525 Warszawa

Opis:
Wabu to nowoczesne wnętrze, najlepsze sushi i obsługa na wysokim poziomie. Znajdziesz tu wyszukane smaki i wyjątkową atmosferę, w której możesz odkrywać nowe kompozycje.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pią Sie 01, 2014 10:39 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 8:40 am    Temat postu: słabe miejsce - nie polecam Odpowiedz z cytatem

słabe miejsce - nie polecam - obsługa bardzo mizerna, jedzenie po prostu mega przeciętne. mam wrażenie, ze opinie pisane wyżej to chyba sami sobie strzelają, bo są zupełnie niewiarygodne. my po wizycie z dziewczyną drugi raz tam się na 100% nie pojawimy, bo tak słabego sushi nie jedliśmy dawno!!!! OMIJAJCIE!!!!
Powrót do góry
Minnie
Gość

PostWysłany: Pią Sty 13, 2017 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwna sprawa... byłam niedawno i wszystko hulało jak trzeba. sushi jak zwykle na wysokim poziomie. dziwny negatyw... może humory niedopisały n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Sty 15, 2017 2:54 pm    Temat postu: nie polecam Odpowiedz z cytatem

mam wrażenie że wszystkie powyższe opinie są pisane przez pracowników albo właściciela, bo byliśmy niedawno ze znajomymi i tak słabego miejsca dawno nie widzieliśmy - marne sushi, ceny wcale nie konkurencyjne, obsługa pracuje jak za karę - ZDECYDOWANIE NIE POLECAMY!

CIEKAWE, że wszystkie opinie są praktycznie dodawane non stop jedna pod drugą...... ale może to tylko nam się tak wydaje - my z pewnością drugi raz długo się tu nie pojawimy n
Powrót do góry
Ala123
Gość

PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam wczoraj i wbrew temu co piszesz trafiłam na bardzo fajną obsługę. Pani była bardzo sympatyczna i z przyjemnością zostawiłam jej napiwek n Sushi bardzo mi smakowało. Byłam pierwszy raz także wystrój lokalu zrobił na mnie wrażenie. Może trafiłeś na czyjś zły dzień po prostu n To nowy lokal więc dopiero zaczynają spływać pierwsze opinie...
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 9:48 am    Temat postu: zawsze zły dzień...? Odpowiedz z cytatem

zły dzień? zawsze jest jakieś wytłumaczenie
jak dla nas niestety ten lokal też jest słaby
zdecydowanie sushi najgorsze z oferowanych w tym rejonie
NIE POLECAMY RÓWNIEŻ
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Mazowieckie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: