Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Warszawa - miejsce na spotkanie biznesowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stecyn23
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 8:18 am    Temat postu: Warszawa - miejsce na spotkanie biznesowe Odpowiedz z cytatem

Witam, szukam miejsca na spotkanie biznesowe. Interesuje mnie centrum Warszawy i wymagam aby to miejsce było już przez kogoś sprawdzone. Dobrze by było gdyby w menu znajdowało się jakieś tradycyjne jedzenie.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 8:18 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Andrzej-Ceg
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znam parę fajnych knajpek w centrum Warszawy, ale myślę że najodpowiedniejszą byłoby Rozdroże na Alejach Ujazdowskich 6. Pozdrawiam n
Powrót do góry
stecyn23
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, a organizowałeś już u nich jakąś imprezę albo coś takiego? Jakie mają ceny?
Powrót do góry
Andrzej-Ceg
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, jedną, ale częściej wpadam tam na wieczorne imprezki, a jeżeli chodzi o ceny, to są całkiem przystępne, niewygórowane n
Powrót do góry
stecyn23
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra dzięki, w takim razie ich odwiedzę n
Powrót do góry
OlaKękus
Gość

PostWysłany: Wto Lis 24, 2015 8:13 am    Temat postu: Bracka 3 Street Beer Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Street Beer Bracka 3 klimatyczne miejsce do spotkań imprez czy lunchy
Powrót do góry
max
Gość

PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 2:26 pm    Temat postu: biznes Odpowiedz z cytatem

na spotkanie biznesowe warto wybrać coś ekskluzywnego żeby podkreślić jego wagę tym bardziej jeśli zależy nam na załatwieniu ważnych interesów czy umów, świetnie sprawdzi się moim zdaniem rialto, bardzo luksusowe miejsce które nawet na najważniejszych partnerach na pewno zrobi ogromne wrażenie
Powrót do góry
mckenzie
Gość

PostWysłany: Pią Sie 05, 2016 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne, by to nie było miejsce, w którym podają duże porcje tłustego jedzenia z górą ziemniaków. Na spotkanie biznesowe lepiej jest wybrać coś może nie tyle ekskluzywnego co "z klasą". I z umiarem. Ja bym proponował sushi, zwłaszcza Sushiberry. Lokal jest stylowy, nowoczesny, atmosfera sprzyja tego typu spotkaniom, obsługa jest na poziomie, a jedzenie pyszne (nie tylko sushi!).
Powrót do góry
kocianka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Wto Paź 11, 2016 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Restauracja pod Gigantami na alejach Ujazdowskich w Warszawie to świetne miejsce. Moja firma organizuje tam konferencje. Mają genialną polską kuchnie, eleganckie wnętrze robi duże wrażenie
Powrót do góry
dlamnie
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo jest takich miejsc, to wszystko zależy od tego, co Cię interesuje.

Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My takie spotkania biznesowe zawsze organizujemy w restauracji Salto na wilczej. Jest tam bardzo fajny klimat, właśnie na takie spotkania też. Do tego pyszne jedzenie, bardzo miła obsługa, no i ceny w porządku n
Powrót do góry
Kinga
Gość

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 8:26 pm    Temat postu: Restauracja akademia Odpowiedz z cytatem

Ja byłam na takim spotkaniu ostatnio w restauracji Akademia, jadłam polska kuchnie, bardzo dobre było.
Powrót do góry
marysiu
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich miejsc jest na pewno dużo. Kolega ostatnio był w Narvilu pod Wawą i podobno kozak miejsce.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach