Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ważne dla Ciebie w restauracji
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Broniaxx
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Mar 22, 2017 11:03 am    Temat postu: Ważne w lokalu Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ważna jest muzyka. Jakaś nastrojowa, to aż przyjemnie w restauracji jest posiedzieć.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Mar 22, 2017 11:03 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gostek
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Wto Maj 02, 2017 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest oczywiście jedzenie, ale to oczywiste. Zaraz po tym jest ważna obsługa jak i czas czekania na podanie dania, nie wolno zapomnieć także o odpowiednim wystroju wnętrza.
Powrót do góry
Violet Lake
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza jedzeniem ważny jest wystrój wnętrza i klimat. Byłam w Krakowie w restauracji żydowskiej, która wyglądała jakbyście ją żywcem wyjęli z 20-lecia międzywojennego. Nie pamiętam nawet smaku tego co jadłam, ale tę dbałość o każdy szczegół...
Powrót do góry
leonidas741
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście na pierwszym miejscu jest jedzenie, ale nie mniej ważna jest obsługa i wystrój lokalu. Oczywiście w takich miejscach nie powinno śmierdzieć. I nie wejdę do lokalu, który nie ma klientów.
Powrót do góry
karlix
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Sie 26, 2017 11:21 am    Temat postu: restauracja Odpowiedz z cytatem

oczywiście jedzenie, ale także i wystrój wygląd danego miejsca, ważne żeby był ładny taras wejście. Ostatnio za miastem będąc w restauracji byłem zdziwiony jak można ładnie urządzić miejsce przed restauracją, wycieraczki z logo elegancko zrobione, wszedzie krzewy zadbane, kwiaty stoliki ze świecami, lampy wiszące. Na prawdę można ładnie i klimatycznie urządzić sobie przestrzeń przed lokalem
Powrót do góry
kocianka
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 12:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz dobrego jedzenia, dla mnie bardzo ważny jest też klimat miejsca. Jeśli chodzi o Kraków, to zdecydowanie Stara Zajezdnia, magiczne wręcz miejsce n
Powrót do góry
mika
Gość

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że idealnie czyste naczynia i ogólnie czystość w restauracji jest najważniejsza. Dlatego ja bym od razu postawiła na zmywarkę winterhalter jeśli prowadziłabym restaurację
Powrót do góry
Bale_
Gość

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie w restauracji oprócz samego jedzenia rzecz jasna jest muzyka i nastrój. Szczególnie na plus w tej kwestii zaskoczyła mnie restauracja Stara Stocznia w Gdańsku, gdzie na pewno wrócę przy najbliższej okazji.
Powrót do góry
madziulka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nastrój, muzyka, a przede wszystkim obsługa. To jest kluczowe, bo bardzo wpływa na to, jak odbierana jest przez nas cała restauracja. Zawsze zwracam na to uwagę, czy obsługa jest miła i uśmiechnięta n
Powrót do góry
Rybcia90
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zwracam uwagę na opinie, różnorodność menu, obsługę, szybkość zamówienia no i oczywiście SMAK n
Powrót do góry
danielpaul
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

What type of cuisine and what ingredients are used in dishes n
Powrót do góry
waylon
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ważny jest spokój. Chcę wejść, usiąść i mieć pewność, że nie muszę się spieszyć.
Powrót do góry
ayaanleo
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

What type of cuisine and what ingredients are used in dishes n

--------------------
Get World cup 2019 Ball By Ball Live Cricket score, Today Match Toss jackpot Predictions Who Will Win, Today Match Prediction Auto refresh Update and Cricket Match Prediction.
Powrót do góry
sorrand
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw patrzę na opinie w internecie. Tam mnie interesuje klimat, smak potraw oraz jakość obsługi.

Ostatnio zmieniony przez sorrand dnia Sro Paź 03, 2018 4:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
eleonora1
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dobrze czuje się w restauracji, w której jest dobry nastrój tzn. klimat, aranżacja wnętrza, czy jest przytulnie, spokojna wyciszona muzyka w tle, czuć dobrym jedzeniem i jest miła obsługa. O smacznych potrawach nie wspomne n Czuję się też dopieszczona, kiedy w restauracji sami dają nam przystawki na czas oczekiwania.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach