Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam na forum
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Co nowego w serwisie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
filip
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 7:20 pm    Temat postu: Witam na forum Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie naszych Użytkowników. Mam nadzieje, że forum spełnii Wasze oczekiwania i już wkrótce bedzie Waszym ulubionym forum kulinarnym.

Zapraszam serdecznie do pisania
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 7:20 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
zawiedziona
Gość

PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 1:08 am    Temat postu: kiepskie to forum Odpowiedz z cytatem

Ani strona, ani forum nie nadają się do użytku. Coś na tej Waszej stronie komentarzy do restauracji brak, albo jest ich bardzo mało. Nie funkcjonalna, nie interesująca. Lepiej takie coś zamknąć.
Powrót do góry
filip
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 1:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje w takim razie napisac dlaczego nie nadaja sie do uzytku lub co wedlug Ciebie powoduje ze strona jest nie funkcjonalna ani nie interesujaca. Ja wiem ze najlatwiej to krytkowac ale...
Powrót do góry
raczej nie-zawiedziony
Gość

PostWysłany: Sro Cze 11, 2008 10:31 am    Temat postu: ;) Odpowiedz z cytatem

podoba mi sie komentarz zawiedzionej n i tak, cudem, ze go nie usuneliscie, w koncu krytyka - nic przyjemnego. a propos usuwania - zostawilem na tym forum pare komentarzy na plus dla lokali i pare na minus i chce zaznaczyc, ze podoba mi sie fakt, ze tutaj nikt ich nie usuwa (ok, jesli sa wulgarne, ma to uzasadnienie) - mozna napisac o dowolnym lokalu i dobra i zla opinie. spotkalem sie niestety z miejscem, gdzie opinii jest sporo, ale polowa nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia, a gdy chcialem zostawic info o lokalu, malo pozytywna, redakcja stwierdzila, ze widocznie nie mozna tego miejsca krytykowac, wiec post sie nie pojawil. ot i cala prawda o spolecznosciowych miejscach do umieszczania komentarzy. sadze, ze kultura i rozsadek powinny tutaj poprostu wziasc gore. ja chetnie sie jeszcze nie raz wypowiem, bo do restauracji chodze sporo. i licze na to, ze jesli bedzie to zarowno pozytywna, jak i negatywna opinia bedziemy mogli podyskutowac o tym
Powrót do góry
Rolnick
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 6:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brakuje informacji o lokalach i restauracjach przy trasach. Pasowalo by to jakos precyzyjnie przygotowac.
Powrót do góry
Aurelia Licht
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Sie 13, 2012 5:11 pm    Temat postu: Re: kiepskie to forum Odpowiedz z cytatem

[quote="zawiedziona"]Ani strona, ani forum nie nadają się do użytku. Coś na tej Waszej stronie komentarzy do restauracji brak, albo jest ich bardzo mało. Nie funkcjonalna, nie interesująca. Lepiej takie coś zamknąć.[/quote]

witam zameldowalam sie na stronie poniewaz szukam fajnego lokalu w krakowie.... i myslalam ze to jest fajna strona.... i dostane informacje niestety gosc nie moze zaczac tematu na forum ???? no i null komentarzy....to jest taka strona, zeby lokale zamieszczaly platne ogloszenia, to wszystko Crying or Very sad
Powrót do góry
filip
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2012 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komentarzy jest obecnie ponad 6000, co więcej do oceniania restauracji nie jest wymagane konto na forum. Jakich informacji Pani brakuje na stronie?
Powrót do góry
Helena1
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich na tym smacznym forum.
Moim zdaniem ruch na forum jest coś mały,zakładając konto liczyłam na więcej opinii o lokalach,ale może się jeszcze rozkręci.
Powrót do góry
Rasta
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witma serdeczne n
Powrót do góry
cacyk1
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Gru 26, 2013 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam pięknie wszystkich forumowiczówn
Powrót do góry
SuperInterior.pl
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2014 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich na forum:) Bardzo się cieszę,że moge tutaj z Wami być i mam nadzieję,że miło i aktywnie spędze tutaj czas,pomagając w wielu kwestiach.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Tropiciel
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Maj 15, 2014 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich i mam nadzieje, że znajdę tutaj to czego szukam, czyli fajnych miejsc, w których można dobrze zjeść n
Powrót do góry
Bartkoszer
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Maj 18, 2014 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie n
Powrót do góry
elizabeth
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!
Powrót do góry
sushi-san
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sie 06, 2014 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również witam wszystkich n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Co nowego w serwisie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: