Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

włoska kawa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Porady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WinaImport_pl
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Nie Gru 22, 2013 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy w jakich sklepach bo tak ceny oscylują około 20zł w zależności do gatunku Lavazzy,jej odmiany. O wiele lepiej jednak smakuje kawa Delta z Portugalii. Polecam koniecznie spróbować.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Nie Gru 22, 2013 1:17 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
eKuchnia_com
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Sty 22, 2014 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wazne aby sam gatunek był arabika- ten moim zdaniem smakuje najlepiej. Jest co prawda ciut droższa,no ale zyskujemy też wspaniały smak.
Powrót do góry
yoohoo
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Czw Lut 06, 2014 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku kawy nie warto oszczędzać, przynajmniej moim zdaniem
Powrót do góry
matriusz
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Mar 03, 2014 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zielina napisał:
Dla mnie bezkompromisowa jest LAVAZZA, ale radze kupować ją na allegro, bo w tradycyjnych sklepach można duuużo przepłacić.

Dla mnie również LAVAZZA jest numerem 1. oprócz samego jej picia staram się czytać różnego rodzaju informacje dotyczące jej prawidłowego przyrządzania i kultury jej picia, ciekawe informacje znalazłem pod adresem www.wloska-kawa.pl/coffee-culture.html, polecam wam również sprawdzić tą stronę n
Powrót do góry
WinaImport_pl
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pią Mar 28, 2014 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja odnoszę wrażenie,ze ostatnio ta kawa lekko się "zepsuła",przynajmniej jej smak nie jest już tak dobry i intensywny jak miało to miejsce kiedyś.
Powrót do góry
magda89
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Gru 19, 2014 12:56 pm    Temat postu: Re: włoska kawa Odpowiedz z cytatem

zielina napisał:
Dla mnie bezkompromisowa jest LAVAZZA.
Zgadzam się. Jeśli włoska kawa to oczywiście Lavazza - http://www.sklepkawa.pl/pl/c/Kawa-Ziarnista/60. Takie moje dwie ulubione to Lavazza Qualita Oro oraz Lavazza Top Class. Bardzo często pije te kawy i rzeczywiście są smaczne. Piję je z odrobiną mleka i cukrem, próbowałam też nieco słodszej wersji - z bitą śmietaną. Wersja ta jest równie dobra, ale niestety bardziej kaloryczna n.
Powrót do góry
Tazo
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 6:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolnick napisał:
Jedne z dobrych kaw to LAVAZZA i NESPRESSO

Lavazza to chyba najlepsza kawa jaką piłem n
Powrót do góry
SuperInterior.pl
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest tańsza od konkurencji a w smaku faktycznie niczego sobie,zdecydowanie lepsza niż Nespresso,a warto szukać w sklepach internetowych gdzie znajdziemy szeroki wybór kaw w niższej cenie.
Powrót do góry
PizzeriaZuzola.pl
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nespresso smakiem nie wyróżnia się aż tak specjalnie ponad inne przeciętne kawy,w sumie można uznać ze jest w pełni normalna,co innego Lavazza- oczywiście czarna i z ekspresu ciśnieniowego.
Powrót do góry
tebka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LAVAZZA bardzo dobra, ale też cenowo dość kosztowna n Ogólnie nawet z średniej jakości kawy można wycisnąć dobry smak - grunt to odpowiedni ekspres do kawy. Ja jestem fankom ciśnieniowych, ale na rynku są dostępne różne typy. Co do wyboru ekspresu do kawy to wszystko zależy od budżetu i tego, czy chcemy mieć po prostu kawę czy też chcemy mieć pyszną kawę n W sieci jest mnóstwo poradników związanych z wyborem ekspresu do kawy - z ciekawszych to trafiłam na taki artykuł http://www.strefa-kobiet.pl/artykul/ekspres-do-kawy-jaki-wybrac
Powrót do góry
SuperInterior.pl
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie,to zależy o której Lavazzy piszesz,o jakim gatunku oraz gdzie kupujesz. Moim zdaniem spokojnie wystarczy ta zwykłą czarna lub złota,za 15-20zł,nie jest wcale taka droga a dobra.
Powrót do góry
JulkaZolka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A robiłyście kiedyś w domu swoją irish coffe? Ja kupiłam whisky - http://www.ballantines.pl/#finest, ale nie wiem jak to zrobić, żeby odparować alkohol zupełnie. Już dwa razy robiłam i za każdym śmierdziało i było za mocne w smaku.
Powrót do góry
PizzeriaZuzola.pl
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to nie próbowałam jeszcze tej kawy przyrządzić własnoręcznie,natomiast piłam w kawiarni i bardzo mi smakowała,warunkiem jest tylko dobranie odpowiednich proporcji:)
Powrót do góry
wielom
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Paź 23, 2015 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi tam wszystkie kawy smakują, zwłaszcza z rana Cool
Powrót do góry
tebka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Lis 06, 2015 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Włoska kawa jest pyszna we Włoszech - w Polsce powiem wam, że to już nie to samo n Mi najbardziej smakuje kawa świeżo palona. Ciężko trafić taką naprawdę świeżą, większość palarni kawy robi je hurtowo i magazynuje. Z takich, które robią to pod konkretne zamówienie i palą kawę na bieżąco (a nie wysyłają z magazynu) to wymienić mogę palarnię Finest Coffee. Na ich stronie https://finestcoffee.pl/ można znaleźć namiary na nich.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Porady Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach