Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

włoskie knajpki
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość

PostWysłany: Czw Lut 09, 2012 1:35 pm    Temat postu: włoskie knajpki Odpowiedz z cytatem

Jestem wielkim fanem włoskiego jedzenia, dopiero co przeprowadziłem się do Poznania, tak więc szukam lokali serwujących wyśmienite jedzenie. Zależy mi również na miłej obsłudze oraz odpowiednim wystroju (moja żona zwraca na to wielką uwagę) n Polecajcie !
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Lut 09, 2012 1:35 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
jaskrawaleokadia
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Lut 10, 2012 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim ulubionym miejscem tego rodzaju jest restauracja Italia, przemiła obsługa, elegancki wystrój i pyszne dania. Idealne miejsce na randkę czy zwykłe spotkanie. W restauracji panuje naprawdę miły klimat, to adres do strony tej restauracji n restauracjaitalia.pl
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie wiem ale promujecie tą Italię a jest więcej fajnych w Poznaniu włoskich knajp
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2013 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie mogę wymienić kilka włoskich knajp, równie dobrych jak nie lepszych
Powrót do góry
Selprim_pl
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Sob Kwi 27, 2013 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko tak naprawdę jest kwestia gustu,jednemu z nas przypasują tamtejsze dania,obsługa oraz ceny,a komuś innemu wręcz przeciwnie i nie bezie zadowolony. Szukasz w centrum Poznania czy w konkretnej dzielnicy?
Powrót do góry
irit
Gość

PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię Mollini-restaurację już z tradycjami i fajnymi specjałami do tego mają nowości sezonowe co też jest ciekawe, dla mnie istotne jest to , że używają włoskich składników i to czuć w smaku
Powrót do góry
Samsmak
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 7:14 pm    Temat postu: MOLLINI Odpowiedz z cytatem

Mollini - to świetny wybór, wyśmienite jedzenie i wspaniała atmosfera, na prawdę polecam:)
Powrót do góry
MartynaWojciech
Gość

PostWysłany: Nie Paź 06, 2013 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My uwielbiamy Mollini, chodzimy tam na randki ale też na spotkania z przyjaciółmi,bardzo polubiliśmy to miejsce ze względu na miłą intymną atmosferę i jedzenie, które jest po prostu wyborne.
Powrót do góry
WinaImport_pl
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Paź 07, 2013 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam kuchnię włoską- jest taka delikatna,nadaje się do każdego podniebienia. Pizza,spaghetti czy lasagne,już jak czytamy to nabieramy na to dużego apetytu:)
Powrót do góry
chillout
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Krakowie polecam pyszną włoską knajpę: Trattoria Mamma Mia na Karmelickiej n Pyszna pizza, super obsługa, tylko trzeba wcześniej rezerwować miejsce, w szczególności w weekendy n
Powrót do góry
monikas13
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2014 3:19 pm    Temat postu: Restauracja Pomodorino Odpowiedz z cytatem

Moją ulubioną restauracją z włoskimi przysmakami i ciepłym śródziemnomorskim klimatem jest Restauracja Pomodorino Kraków, gdzie mogę pójść z całą rodzinką (z mężem i dziećmi) i spędzić tam miłe, spokojne oraz smaczne n popołudnie.
Powrót do góry
lasuch
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2014 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mollini.. w weekend będę z dziewczyną w krakowie, chętnie spróbujemy n dam znać jak było n
Powrót do góry
WinaImport_pl
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2014 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie będziemy czekać na Twoją relację z pobytu,jak było oraz w jakim lokalu jedliście,mam nadzieję że ogólnie wyjazd będzie można uznać za udany także pod względem kulinarnym:)
Powrót do góry
patrycja84
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Czw Paź 16, 2014 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W RZeszowie jest dobra włoska restauracja w galerii RZ n
Powrót do góry
kajszamac
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Paź 16, 2014 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A rzeszów n byłem tam z rodzinką swego czasu, wiele dobrych lokali ale tam nie jadłem n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach