Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WROCŁAW spotkanie biznesowe, lunch
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzegorz
Gość

PostWysłany: Pią Sty 23, 2015 7:29 pm    Temat postu: WROCŁAW spotkanie biznesowe, lunch Odpowiedz z cytatem

Witam! proszę o podzielenie się opinią na temat miejsc, w których we Wrocławiu można zorganizować spotkanie biznesowe, lunch z klientem. Chodzi mi o miejsce z klasą, eleganckim wystrojem i spokojną atmosferą, w którym można nie tylko zjeść, ale przede wszystkim porozmawiać z daleka od gwaru miasta. Dziękuję za wszelkie opinie!
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pią Sty 23, 2015 7:29 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Olga
Gość

PostWysłany: Pią Sty 23, 2015 8:18 pm    Temat postu: polecam Odpowiedz z cytatem

Ja z przyjemnością polecę Ci i podzielę się opinią o miejscu, w którym przyszło mi ostatnio spędzić bardzo przyjemnie czas podczas spotkania z partnerem biznesowym. Miejscem tym jest położona w okolicach Rynku (między gmachem Uniwersytetu Wrocławskiego a Odrą) bardzo gustownie urządzona restauracja Food Art Gallery, gdzie poza konsumpcją pysznych dań można również podziwiać prace artystów. Korzystając z okazji zamówiliśmy lunch składający się z przystawki, dania głównego i deseru (39 zł), smakowały zachwycająco. Dopiero później dowiedzieliśmy się, że dania te tworzone są od podstaw w tej restauracji, tam nawet bułeczki wypiekane są na miejscu, podobnie jak domowe lody czy pralinki. Spotkanie z partnerem zakończyło się sukcesem, a ja myślę że miejsce spotkania i atmosfera tam panująca również się do tego przyczyniły.
Powrót do góry
Fabianne
Gość

PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 3:16 pm    Temat postu: Food Art Gallery Odpowiedz z cytatem

W zeszłym tygodniu odbyłem fascynujące spotkanie z klientem w lokalu o nazwie Food Art Gallery i muszę powiedzieć że warto się tam wybrać chociaż na jedną wizytę. Porcje jedzenia są subtelne i bogate w różne smaki a podawane do tego wino potrafi bardzo pozytywnie zaskoczyć. Wyszliśmy z lunchu w bardzo dobrych nastrojach, na czym bardzo mi zależało. Polecam
Powrót do góry
ViniVidiVino
Gość

PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 4:25 pm    Temat postu: foodart Odpowiedz z cytatem

Ciekawą opcją są też spotkania tematyczne w FoodArcie połączone z degustacją, np. dzisiejsze spotkanie dotyczy północnych Włoch, a co za tym idzie do spróbowania będzie wiele win z tego regionu. Na szczęście organizatorzy postanowili wyjść chętnym na przeciw, bo poprzednie spotkanie odbyło się w czwartek a wiadomo jakie są poranki po degustacji win n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arnei Fussot, Sottoriva Col Fondo - szykują ciężkie działa jak widać n żałuję że nie ma mnie dzisiaj we Wrocławiu bo lapkę Arnei bym wychylił..
Powrót do góry
Alicja
Gość

PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 2:11 am    Temat postu: degustacja na prezent Odpowiedz z cytatem

Szukałam informacji o Food Art i trafiłam na ten wątek, czy ktoś brał udział w degustacji i może opowiedzieć? Chciałabym na prezent komuś zarezerwować. dziękuję
Powrót do góry
beauty86
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 8:58 pm    Temat postu: Re: polecam Odpowiedz z cytatem

Olga napisał:
Korzystając z okazji zamówiliśmy lunch składający się z przystawki, dania głównego i deseru (39 zł), smakowały zachwycająco. Dopiero później dowiedzieliśmy się, że dania te tworzone są od podstaw w tej restauracji, tam nawet bułeczki wypiekane są na miejscu, podobnie jak domowe lody czy pralinki.

Brzmi bardzo ciekawe, zachęciłaś mnie do przetestowania n
Powrót do góry
Bowinka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem i potwierdzam, że restauracja ta nadaje się idealnie na spotkanie biznesowe, jest specjalna sala z rzutnikiem i było kameralnie i bardzo wykwintnie
Powrót do góry
SuperInterior.pl
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie dzięki za adres,teraz będąc we Wrocławiu to na pewno nie omieszkam tam wstąpić i samemu przekonać się czy faktycznie jest tak ładnie i smacznie jak to opisujecie na forum:)
Powrót do góry
rakkija
Gość

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałam ostatnio przyjemność gościć w lokalu OK wine&bar przy odrze, świetne, urządzone ze smakiem miejsce, bardzo europejskie, szeroka karta win, także w innych okolicznościach można wpaść na dłuższe degustacje n lunch biznesowy popołudniem jak najbardziej, ale myślę, że to miejsce równie dobre na elegancką romantyczną kolację, z pewnością spróbuję
Powrót do góry
Gostek
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Sob Wrz 05, 2015 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rakkija w którym to jest dokładnie miejscu?
Powrót do góry
marcello
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2015 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK wine bar? na księcia witolda, swoją drogą rzeczywiście świetne miejsce, z eleganckim sznytem, na spokojnie można zorganizować spotkanie biznesowe, myślę że zrobiłoby wrażenie na rozmówcy, no i to nie jest zatłoczony rynek
Powrót do góry
wypelniacz291
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Lis 08, 2015 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ten winebar o którym kolega wyżej pisze. Sam byłem tam na spotkaniu i jestem pod głębokim wrażeniem.
Powrót do góry
serb
Gość

PostWysłany: Czw Lis 26, 2015 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie bez powodu to "wine" w nazwie ok wine bar, rzeczywiście podają wino i mają się czym pochwalić, karta obszerna i trunki wyborne. chociaż może niekoniecznie należy korzystać z całego dobra inwentarza przy biznes lunchu n wizualnie sprawia bardzo dobre wrażenie, obsługa na piątkę, myślę że atmosfera sprzyja biznesowym rozmowom
Powrót do góry
on
Gość

PostWysłany: Wto Gru 22, 2015 11:17 am    Temat postu: Restauracja Szczere Pole Sobótka Odpowiedz z cytatem

A ja polecam Wam restaurację Szczere Pole w Sobótce. Restauracja jest położona ok 25 km od Wrocławia. To idealne miejsce na spotkania biznesowe. To miejsce jest bardzo eleganckie z pysznym jedzeniem.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach