Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyposażenie lokalu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adziobul
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Mar 08, 2017 11:07 am    Temat postu: Wyposażenie lokalu Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem w trakcie przygotować do otwarcia lokalu gastronomicznego nastawionego głównie na lunche dla pracowników korpo. Mam jednak pytanie do Was jako ludzi zakładam o wiele bardziej obeznanych z tematem - co, poza oczywiście dobrym jedzeniem i kawą, powinienem zaoferować klientom? Mam na myśli sprawy z kategorii udogodnień technicznych, rozrywki, itp.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Mar 08, 2017 11:07 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Mar 09, 2017 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak korpo to może telewizorki z wykresami z giełd ze świata? n Dla tych krejzoli to pewnie odpowiednie wyposażenie, żeby być ukontentowanym
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sob Mar 11, 2017 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem, czy wykresy z giełd to dobra idea. Niech się choć na chwilę oderwą z pracy n Jak dla mnie to TV z non-stop włączonym TVN24 oraz darmowe WiFi.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może korzystny program lojalnościowy? Np darmowy kotlet za to, ze odwiedził Twoją restaurację gość po raz 5 z rzędu w jednym tygodniu? n To był żart, ale gdzieś słyszałem o fajnym pomyśle związanym z czymś z technologią bezprzewodową do ładowania telefonów. Może zrób research w necie czy w ogole cos takiego istnieje, czy mi się coś pomyliło n
Powrót do góry
adziobul
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Mar 15, 2017 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze - dziękuję Wam za wszelkie sugestie.

Co do TV to mam plan je umieścić, ale czy będą non-stop nadawały giełdę - tego nie wiem, bo może rzeczywiście pracownicy korpo w porze lunchu powinni się raczej odstresować a nie fixować na śledzeniu notowań.

Planuję też udostępnić darmowe Wi-Fi, choć wiem, że to żadne wow n

Akcje lojalnościowe - bardzo fajna sprawa, która zachęca do przychodzenia. Problem jest tylko w tym, że aby było to skuteczne, powinno trafiać do odbiorców elektronicznie. A przynajmniej ja tak to czuję. Pytanie, czy ktoś się orientuje, czy takie coś wymaga zamówienia wykonania aplikacji pod systemy smartfonowe, czy też jest szansa jakiegoś obejścia tego?

Co do bezprzewodowego ładowania telefonów - widziałem taki system w zeszłym roku w czasie wakacji w sieci kawiarni w USA. Ciekawe rozwiązanie. Trafiło to już do nas do Polski?
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Mar 20, 2017 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy o tym mowa, ale widziałem bezprzewodowe ładowanie w hulakula w stolicy. I to chyba byłoby na tyle. Także nie wiem, czy zorganizowali to sobie jakoś na specjalne zamówienie, czy też jest to ogólnodostępne dla restauratorów i innych przesiębiorców. Musiałbyś się rozejrzeć.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Mar 22, 2017 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie w temacie gastronomii, ale żona mi mówiła, że taka opcja jest dostępna również w jednym z salonów piękności, czy manicure, czy jak to się tam fachowo nazywa, na terenie Warszawy. Nie znam nazwy ani lokalizacji, ale jak będzie trzeba to podpytam.
Powrót do góry
adziobul
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponownie dziękuję za odpowiedzi.
Czy wiecie jak to ustrojstwo się nazywa?
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obejrzę dokładniej historię przeglądania bo już kiedyś natknąłem się na tego typu informację o ładowaniu indukcyjnym. Chyba na początku roku czytałem na jakiejś stronie o elektronice
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba to: www starbucks co uk/coffeehouse/powermat ale nie mam pewności, czy dostępne jest w Polsce. Nigdzie jeszcze tego nie widziałem.
Powrót do góry
dlamnie
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, z tym wyposażeniem to jest różnie, generalnie warto rozeznać się co i jak robi konkurencja. Wynajem lokalu to już poważny krok w drodze do rozwoju, także powinno się wszystko przemyśleć dokładnie i nie podejmować pochopnych decyzji, gdyż każda może nas sporo kosztować.

Gość

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2017 7:58 pm    Temat postu: * Odpowiedz z cytatem

Też bym z nadmiarem tych urządzeń uważał, bo jak źle to przekalkulujesz, to później możesz wyjść sporo na minusie. W każdym razie to indukcyjne ładowanie na pewno zachęcałoby do odwiedzania lokalu. Tym bardziej, że to ma być nastawione na ludzi z korpo, którzy nie rozstają się ze sprzętem. Powodzenia!
Powrót do góry
borysik
Gość

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2017 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stary, ja widziałem to w Hulakula i powiem Ci, że jeśli instalacja tego będzie Ci się opłacać, to nie ma nad czym się zastanawiać, bo patrząc na zainteresowanie klientów - zda to egzamin. No i jest jeszcze ta apka, która pewnie będzie zapewniać jakieś promki.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach