Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zajazd Zielony Gościniec

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Śląskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 6:58 am    Temat postu: Zajazd Zielony Gościniec Odpowiedz z cytatem

Zajazd Zielony Gościniec

Adres:
ul. Stara 40
42-512 Sarnów

Opis:
Zajazd zielony Gościniec oferuje swoje usługi 24h z zakresie organizacji imprez okolicznościowych tkj wesela, chrzciny, komunie, urodziny, jak i zabawy sylwestrowe i karnawałowe. Posiadamy dwie sale na 140 osób i 100 osób oraz 28 pokoi hotelowych.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 6:58 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
koliberek
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Lis 19, 2008 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witajcie
mieszkałem w tym zajeździe prawie dwa miesiące. Fantastyczna obsługa, miłe dziewczyny. Potarawy świerzutkie o każdej porze ( jadłem w róznych godzinach ). Gorąco Polecam i pozdrawiam całą obsługę - koliberek piotrek
Powrót do góry
Hidana
Gość

PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 1:05 pm    Temat postu: Sylwester Odpowiedz z cytatem

Ciężko polecić gdyż obsługa katastroficzna , być może zbyt dużo gości i w efekcie o wszystko trzeba prosić .
Natomiast całą obsługę rekompensuje cudowna zabawa .
Ja akurat byłam tam na sylwestra i mimo że mam porównanie to nigdzie jeszcze nie bawiłam się tak dobrze .
Dwie sale do zabawy i możliwość wędrówki po między nimi , co kto lubi .
Tak że jeżeli gdzie indziej obsługa była szybsza niż moje myśli a tu trzeba było łapać kelnerkę żeby o coś poprosić bo cudownie im wychodziły uniki to jeżeli będą zawsze mieli podwójną orkiestrę z didżejem polecę każdemu.
Mam tu jeszcze trochę do ponarzekania bo w ulotce było ciasto firmowe i na osiem osób przy stoliku były tylko dwa kawałki , więc raczej bardzo kiepsko niż kiepsko . Oczywiście nie mogę powiedzieć że jedzenie było nie takie bo wręcz przeciwnie było bardzo smaczne i sporo nawet nie daliśmy rady wszystkiego zjeść. Wyjątkiem było to ciast na które się akurat załapałam i też było wyśmienite szkoda że nie wszyscy mogli spróbować.
Więc bawić się tylko tam w ZIELONYM GOŚCIŃCU n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Śląskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: