Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zapiecek POLSKIE PIEROGARNIE
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Mazowieckie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Nie Kwi 02, 2006 8:28 am    Temat postu: Zapiecek POLSKIE PIEROGARNIE Odpowiedz z cytatem

Zapiecek POLSKIE PIEROGARNIE

Adres:
ul. Nowy Świat 64
00-024 Warszawa

Opis:
Zapiecki witają swoich Gości wyśmienitą kuchnią i doskonałą obsługą. Nie sposób ominąć drzwi Zapiecka skoro w środku można dostać najlepsze w Warszawie, różnorodne, ręcznie lepione pierogi, żurek na zakwasie gotowany podawany z grillowaną białą kiełbasą i inne własne specjały Zapiecka.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Nie Kwi 02, 2006 8:28 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
maaaalutka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Gru 04, 2009 7:16 pm    Temat postu: zapiecek pierogarnie warszawa Odpowiedz z cytatem

po prostu ubóstwiam ich pierogi n
polecam nie tylko z okazji zbliżających się świąt - świetne jedzonko połączone z luźnym klimatem lokalu n
Powrót do góry
crazy_joe
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Lut 04, 2010 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze takiej restauracji nie widzialem....
Ja rozumiem nasz klient nasz Pan ale jak mozna traktowac tak te biedne kelnerki, mowie tu o pracodawcy.
Np. wszędzie kszątający sie PAn Blondasek np. na Kabatach to już chba lekka przesada - podobno Dyrektor.

Rotacja niesamowita. Co przyjde inne kelnerki. To chyba tez o czyms swiadczy. Biedne nie przeszkolone przestraszone nie uczesane rozkojarzone bojace sie podejsc do stolika bo przeciez latwiej jest nic nie robic niz zrobic cos zle za co mozna sie narazic dyrekcji i wyleciec z pracy. chba taka postawe promuja.
Zarcie... pierogi dobre zupy dobre ogolnie zarcie dobre ceny niedobre i atmosfera nie dobra.
Moze ktos powinien tym wlascicielom powiedziec ze licza sie ludzie nie miejsca bo to oni buduja atmosfere.
Kabaty - nie przyjde
Jerozolimskie - moze kiedys
Stare miasto - nidgy w zyciu

Aha... ja wiem, kryzys ale to nie jest stolowka tylko zdaje sie w nazwie jest restauracja jak chce isc ku...wa to miejsca gdzie nad uchem bedzie mi sie ktos przeciskal to pojde do baru mlecznego a jak z rodzina chce zjesc w spokoju obiad to nie wybiore Polskich pierogarni. Nastawiaja tych stolikow ze przejsc nie mozna...

MASAKRA!
Powrót do góry
akacja7
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam dwa razy na Starym Mieście i całkiem mi się podobało. Co prawda było dość głośno i tłoczno, ale pierogi ruskie były wyśmienite. Do tego na deser racuchy z malinami... Co do kelnerek to raczej nie mogę się przyczepić.
Powrót do góry
sylwia
Gość

PostWysłany: Pią Lip 29, 2011 11:53 am    Temat postu: tak Odpowiedz z cytatem

Bardzo smacznie, najbardziej smakowaly mi pierogi ze szpinakiem z serem (pychotka)
Powrót do góry
J&W
Gość

PostWysłany: Sro Lis 02, 2011 4:40 pm    Temat postu: Zapiecek na kabatach Odpowiedz z cytatem

Byliśmy wczoraj z mężem w Zapiecku - absolutna pomyłka ! Zamówiliśmy placek po węgiersku i pierogi ruskie. Okazało się , że na placku było PÓŁSUROWE, CIĄGNĄCE SIĘ MIĘSO !!!!!!! Gdy zwróciliśmy uwagę, że mięso jest surowe, Pani managerka popatrzyła na to mięso, wzruszyła ramionami i burknęła pod nosem "bardzo przepraszamy". Jednocześnie zostawiła nas z tym obrzydliwym , surowym mięsem !!!!! Nawet nie zaproponowała, że wymieni danie, cokolwiek...... Po prostu poszła sobie na zaplecze. Nie wspomnę, że wyszliśmy z mężem głodni, bo to nie dało się jeść , ale oczywiście musieliśmy zapłacić za to co zamówiliśmy. Podsumowując - drogo, jedzenie niedobre, a obsługa nieprzyjemna. NIE POLECAM !!!!
Powrót do góry
It Is All About Taste
Gość

PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 10:52 pm    Temat postu: Po prostu nie Odpowiedz z cytatem

Cóż, nie chciałam wystawiać złej rekomendacji po jeden wizycie więc udałam się tam po raz drugi. Dramat. Czekanie na stolik, kiedy pytam czy na dole jest wolny, odpowiada że nie wie, i pędzi dalej. Kolejna z obsługi podobnie. Czekanie na pojawienie się kelnerki przy stole: kwadrans. Kelnerki: doprawdy krótka spódniczka nie pomoże przyciągnąć męskiej (ani żadnej innej tym bardziej) klienteli jeśli atmosfera, którą zaraz opiszę, się nie zmieni. Czekanie na jedzenie: kolejne 30 minut. W połowie posiłku niewiasta podchodzi i pyta czy smakuje, a ja od niechcenia odpowiadam że TAK, ale mam ochotę wyrwać towarzyszowi mej niedoli włosa z głowy, wrzucić do zupy, oskarżyć placówkę o łamanie zasad bhp i wyjść bez konieczności regulacji rachunku. Sprowadziłam tam przy okazji dwóch wizyt znajomych z Belgii i Austrii ze względu na tradycyjną, polską kuchnię, i może to się udało ale słowo gościnność, która gwarantuje "Zapiecek" w swojej ofercie to zapewne w kontekście groteski się pojawia. Rachunek: zanim o niego poprosiłam, zamówiłam cole. Pyta kelnerka czy platnosc karta czy gotowke. Mowie gotowka. Przychodzi za 5 minut bez coli i z terminalem. Mowie ze gotowką przecie i coli tez pozadam. Smiesznosc.

P.S. Podobnie jak inni mam wrazenie ze dama z dodatkowymi kilogramami i czarnymi wlosami rzadzi i panuje w "Zapiecku" przez co kelnerki sa zastraszone i odstraszaja przez to klientow.

Amen
Powrót do góry
żywco
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam, świetne pierogi na słodko z owocami, ale ogólnie wybór całkiem spory i cenowo wychodzi OK. Jak dla mnie dobrze przygotowane ciasto, owoce świeże, także myślę, że z pierogarni to Zapiecek jest właśnie warty odwiedzenia, na plus ostatecznie też i miła obsługa i fajny wygląd lokalu.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Mar 19, 2013 3:43 pm    Temat postu: Re: Zapiecek na kabatach Odpowiedz z cytatem

rewelacja,
lepszej obslugi i pierogow jeszcze nie jadlam.
pozdrawiam cala Zaloge Zapiecka. Sa Panstwo swietni!

quote="J&W"]Byliśmy wczoraj z mężem w Zapiecku - absolutna pomyłka ! Zamówiliśmy placek po węgiersku i pierogi ruskie. Okazało się , że na placku było PÓŁSUROWE, CIĄGNĄCE SIĘ MIĘSO !!!!!!! Gdy zwróciliśmy uwagę, że mięso jest surowe, Pani managerka popatrzyła na to mięso, wzruszyła ramionami i burknęła pod nosem "bardzo przepraszamy". Jednocześnie zostawiła nas z tym obrzydliwym , surowym mięsem !!!!! Nawet nie zaproponowała, że wymieni danie, cokolwiek...... Po prostu poszła sobie na zaplecze. Nie wspomnę, że wyszliśmy z mężem głodni, bo to nie dało się jeść , ale oczywiście musieliśmy zapłacić za to co zamówiliśmy. Podsumowując - drogo, jedzenie niedobre, a obsługa nieprzyjemna. NIE POLECAM !!!![/quote]
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Mar 22, 2013 12:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od razu powiem, że miałem okazje być w dwóch restauracjach Zapiecka. Jedna to na Starówce i druga "przy palmie". I tak, kłopotów ze stolikiem nie miałem bo w obu przypadkach dokonywałem wcześniejszej rezerwacji. Co do jedzenia, raz zamówiliśmy pierogi z mięsem i kapustą + wino (to na Starym MIeście), a drugi raz naleśniki z podsmażąnymi pieczarkami + piwko (to na Jerozolimskich). W obu przypadkach jedzenie było bardzo dobre, a obsługa miła. Na każde danie czekaliśmy ok 20 min co przy fakcie że w lokalach troche ludzi było, nie było złym czasem.
Powrót do góry
Pablo77
Gość

PostWysłany: Czw Mar 28, 2013 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Zapiecku mają naprawdę świete pierogi z makiem i z rodzynkami. Do tego lampka wina Chianto Fontella i dla mnie nic więcej nie potrzeba:). Poza tym nie miałem zastrzeżeń do obsługi. BYło ok.
Powrót do góry
bryan
Gość

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

czy ktoś z tu piszących miał okazję organizować spotkanie biznesowe w Zapiecku? Jeśli tak, to jak wyszło?
Powrót do góry
Jonnk
Gość

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2013 7:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaglądam czasem na pierogi i sobie chwalę, świetny dają tez placek po węgiersku, porcje sa duże i w sumie niedrogie, więc można porządnie zjeść.
Powrót do góry
marina
Gość

PostWysłany: Nie Maj 05, 2013 10:25 pm    Temat postu: zapiecek Odpowiedz z cytatem

Nie polecam! Mega tłoczno, stolik na stoliku... kelnerki biegają jak szalone,a to chyba nie o to chodzi w takim lokalu. Jedzenie przeciętne, niedoprawione, dość drogo.
Powrót do góry
Sozik
Gość

PostWysłany: Pią Maj 17, 2013 6:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam, świetny przykład lokalu jak można zorganizować restaurację z typowo polską kuchnią - świetne pierogi i bigos, sproo fajnych dodatków i kapitalne placki ziemniaczane z gulaszem, miła obsługa i dobre ceny!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Mazowieckie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: