Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zaręczyny - idealna restauracja - WARSZAWA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamil
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Sty 09, 2012 2:35 pm    Temat postu: Zaręczyny - idealna restauracja - WARSZAWA Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów n

Szukam restauracji w Warszawie (najlepiej gdzieś w dzielnicach: Śródmieście, Mokotów, Ursynów). Generalnie chodzi o to, żeby miała w sobie fajny klimat wystrój. Pozatym istotne jest, aby nie była nazbyt droga, ponieważ mają się zjawić potem wszyscy nasi przyjaciele i byłoby fajnie, żeby wszyscy czuli się komfortowo jeśli chodzi o ceny potraw.

Z moich aktualnych poszukiwań spodobały mi się takie restauracje jak:

1. http://www.restauracjapapu.pl/
Ad1: Wystrój genialny, wszystko pięknie. Tylko w karcie nie ma podanych żadnych alkoholi. Muszę się z nimi skontaktować i zobaczyć czy da się swój alkohol przynieść. Za opłatą pewnie... n . Pozatym drugim delikatnym mankamentem dla mnie są ceny dań... - nie jestem skąpcem, bo w tej sytuacji na pieniądzach mi zupełnie nie zależy. Ale myślę przedewszystkim o mojej wybrance, aby czuła się komfortowo.

2. http://www.augustus.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
Jest to druga restauracja, która mnie urzekła. Jednak jest ona troszkę dalej od mojego aktualnego miejsca zamieszkania.

Będę wdzięczny za fajne/ciekawe propozycję

Życzcie mi szczęścia.
Pozdrawiam
Kamil
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Sty 09, 2012 2:35 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
betty
Gość

PostWysłany: Pią Sty 13, 2012 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Gospoda pod Młynem???Przy metrze Ursynów???
Powrót do góry
isia
Gość

PostWysłany: Pią Sty 13, 2012 5:26 pm    Temat postu: knajpa Odpowiedz z cytatem

A może na Kabatach na Wąwozowej Sakana? Można zjeść i tanio i drogo, alko jest i druga sala zamykana jakby co.
Powrót do góry
isia
Gość

PostWysłany: Pią Sty 13, 2012 5:28 pm    Temat postu: knajpka Odpowiedz z cytatem

Druga sala w sensie vip room więc można to fajnie zaaranżować n
Pozdrawiam
Powrót do góry
rob09
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i na co się w końcu zdecydowałeś?
Powrót do góry
umizuumi
Gość

PostWysłany: Nie Gru 01, 2013 11:55 am    Temat postu: ef Odpowiedz z cytatem

No i w rezultacie się [email protected]ł
Powrót do góry
WinaImport_pl
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Nie Gru 22, 2013 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście bardziej do gustu przypadł lokal nr 1. Wiem,ze sam wystrój to nie wszystko,ale jeżeli planujesz zaręczyny to klimat jak i cała otoczka będą bardzo ważne. Jeżeli wątek aktualny to daj znać na co ostatecznie się zdecydowałeś.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardziej polecam Bar&Restaurację Bubbles. Jedzenie jest bardzo dobre i dosc tanie (patrząc na jakośc dań). Porcje są całkiem spore. Za stek z polskiej polędwicy wołowej z sosem z czerwonego wina zapłaciłam ok. 70 zł, degustacja 3 szampanów 75 zł.

Restauracja znajduje się obok Teatru Wielkiego Opera w atrakcyjnej okolicy. Goszczą tam często różne gwiazdy.
Powrót do góry
Roserion
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę śmiało polecić restaurację Szkutnia. Jest tam bardzo fajny klimat, pyszne jedzenie, a ceny jak najbardziej w porządku n
Powrót do góry
Monika Grzywka
Gość

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 3:32 pm    Temat postu: Restauracja na zaręczyny Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia serdecznie polecam Ci Restaurację Akademia na Mokotowie. Te miejsce jest wprost stworzone na zaręczyny, romantyczne kolacje we dwoje no i nie tylko oczywiście, bo widziałam również spotkania przyjaciół i całych rodzin. I oczywiście warto spróbować szarlotkę na ciepło z lodami. Gorąco polecam.
Powrót do góry
olaolińska
Gość

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi chłopak się oświadczył w resturacji Rozdroże, bo pierwszy raz spotkaliśmy się w Łazienkach. Bardzo klimatyczne miejsce i dobra kuchnia, ale przede wszystkim super położenie n
Powrót do góry
Jacek
Gość

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 8:55 pm    Temat postu: Azja Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie jeszcze na restaurację Pańska 85 n To miejsce ma swój urokliwy klimat, myślę, że byłoby bardzo dobrą propozycją na miejsce do oświadczyn n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach