Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zensushi Kraków - pyszne jedzenie najdzwyczajny klimat

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Basia
Gość

PostWysłany: Czw Lis 06, 2014 1:26 pm    Temat postu: Zensushi Kraków - pyszne jedzenie najdzwyczajny klimat Odpowiedz z cytatem

Czy byliście już w Krakowie w Restauracji zensushi ?? Wiem, że są dwie, ale ja byłam na Podgórzu koło drukarni. Jedzenie przepyszne, klimat zjawiskowy...no nie wiem od czego zacząć. Jeśli będziecie gdzieś niedaleko zachęcam do wejścia. Jedzenie z Azji, Francji, Ameryki, Europy itd.. sushi bije wszystko na głowę, składniki świeże... cud miód i ogórki n Piszę to po to, aby nie tracić czasu na poszukiwania dobrej knajpy w Krakowie... ja miałam tylko jeden dzień....mi jednak udało się wybrać dobrze i konkretnie.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Lis 06, 2014 1:26 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
lasuch90
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakieś szczegóły?
Czego próbowałaś, jak Ci smakowało?
Jak Ci się podoba sam lokal? Obsługa?
To co napisałaś jeszcze nie zachęca do wizyty.
Może ktoś z forumowiczów już tam był?
Jestem ciekaw, bo mam chrapkę na dobre sushi w Krakowie Very Happy
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Lis 20, 2014 7:21 am    Temat postu: ZenSushi Kraków - słabo, słabo i jeszcze raz słabo Odpowiedz z cytatem

oj tak, ja tam byłam z mężem - masakra.
sushi się rozpadało, składniki choć nie najgorszej jakości, to w ilościach mikro, a na koniec wizyty portfel zachowal się trochę, jak ten ryż - też się rozpadł, bo cenowo nie jest tu zbyt atrakcyjnie (przynajmniej gdy chcesz się odrobinę najeść, a nie siedzieć przy 3 kawałkach sushi na talerzu przez pół wieczoru). dziękujemy bardzo - tam już więcej nie wpadniemy.
Powrót do góry
rudio98
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Sty 12, 2015 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też tam byłem i naprawdę dobre także chyba każdy będzie miał inne zdanie ale jako miejsce fajne i tak samo Kraków bardzo fajne miasto a nocleg w hostelu Folklor www.hostelfolklor.pl/pl/ też niczego sobie bo jest on w centrum a to jest wielki plus tego miejsca
Powrót do góry
Tazo
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My lubimy z żona kuchnie Wietnamską i mamy swój ulubiony lokal restauracja Mekong. Ta kuchnia najbardziej nas smakuje i przyznam, że trochę z powodu mniejszej kaloryczności dań tej kuchni.
Powrót do góry
ANNA KOZERA
Gość

PostWysłany: Sob Lis 21, 2015 4:29 pm    Temat postu: AIKA Odpowiedz z cytatem

Pyszne potrawy - zarówno na ciepło, zupy i sushi. Ceny uważam, że są naprawdę niskie jak na tak wysoki standard posiłków. Obsługa super! Oprócz jedzenia - pyszne alkohole. Osobiście polecam wszystkie firmowe dania i drinki n
Powrót do góry
ANNA KOZERA
Gość

PostWysłany: Sob Lis 21, 2015 4:30 pm    Temat postu: Re: AIKA Odpowiedz z cytatem

[quote="ANNA KOZERA"]Pyszne potrawy - zarówno na ciepło, zupy i sushi. Ceny uważam, że są naprawdę niskie jak na tak wysoki standard posiłków. Obsługa super! Oprócz jedzenia - pyszne alkohole. Osobiście polecam wszystkie firmowe dania i drinki :)RESTAURACJA AIKA
Powrót do góry
Ekipa
Gość

PostWysłany: Sob Lis 21, 2015 5:00 pm    Temat postu: Bylismy w Aika wczoraj Odpowiedz z cytatem

Wlasnie bylismy w tym nowym Aika wczoraj i zaje fajne klimaty! Polecam sake bomb hehe i zestaw icho jest the best. Super target na piatkowy lub sobotni wieczor i obsluga mega dbajaca i startery gratisowe a ten Japonczyk tez jest mega jak z filmu! Sayonara i polecamy!
Powrót do góry
ania kozera
Gość

PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dość, że jedzenie ładnie wygląda, to jeszcze do tego jest pyszne! ;D
Koniecznie polecam. Obsługa jak i sami właściciele bardzo sympatyczni, a wystrój lokalu lekki, nieprzytłaczając
Powrót do góry
Pikakan
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również byłem i sobie chwalę, solidne porcję i w dobrej cenie n Jedzenie faktycznie wygląda naprawdę ładnie:) Pewnie jeszcze wrócę nie raz , pozdrawiam!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach